BANNER-QAFSHTAMA-790X90
banner 790x90

Rajon & Botë

Rajon & Botë
Posted On 11 Qershor, 2021
Jill Biden po dërgon një mesazh të "dashurisë" ndërsa shoqëron burrin e saj Presidentin Joe Biden në udhëtimin e saj të parë jashtë shtetit. Zonja e Parë kishte veshur një...
Kryesore
Posted On 11 Qershor, 2021
Aleanca midis SH.B.A. dhe MB duhet të njihet si "marrëdhënia e pashkatërrueshme", i ka thënë Boris Johnson BBC, pasi u takua me Presidentin e SHBA Joe Biden për herë të...
Rajon & Botë
Posted On 10 Qershor, 2021
Në Kosovë arritën të enjten 10,000 vaksina kundër koronavirusit, të bëra donacion nga Kroacia. Donacioni u pranua gjatë një takimi të ministrit të Shëndetësisë së Kosovës, Arben Vitia, dhe drejtorit...
Show More Results
BANNER-QAFSHTAMA---995X90---HOME
banner 270x320

Video të tjera

Gif-Insifa--ok

Moti

Tirana AL

moderate rain

25°

4.12 m/s/44 %

Sunday

26°

Monday

24°

Tuesday

23°