Menu

A do të rikthehet sërish në krye të PD? Sali Berisha bën deklaratën e fortë: Kurrë mos thuaj kurrë

I ftuar në Çim Peka Live, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë deklaratën më bombë të ketyre viteve, pasi realitetit i ri politik i krijuar në vend, e ka detyruar atë të ndryshojë qëndrim në lidhje me angazhimin e tij politik.

Gazetari Peka e pyeti  Berishën që a mendoni rikthimin në krye të PD,  Berisha tha: Kurrë mos thuaj kurrë.

Berisha: Kurrë mos thuaj kurrë! Never say enver. E kam përdorur me Ramiz Alinë dhe e përdor prapë, pasi sot kam ndërruar rrugë dhe po i heq të gjitha pengesat e mia.

Nuk përjashtojë asnjë të drejtë time kushtetuese më.

Related Posts