Menu

Aksident tek ish Misto-Mame në Tiranë, mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga, përplas dy këmbësore

Një aksident ka ndodhur tek ish Misto-Mame ku dy këmbësore janë goditur nga një automjet.

56-vjeçari Sh.T, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga duke përplasur këmbësoret L. K., 23 vjeçe dhe D. D., 60 vjeç.

Ato ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën. Nga ana tjetër një automjet ka marrë flakë tek Kopështi Botanik si pasojë e një difekti teknik.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Rreth orës 17:00, pranë Kopështit Botanik,dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti në pronësi të shtetasi D.D, ku ka vetëm dëme materiale.

Rreth orës 17:10, në ish Misto-Mame, shtetasi Sh. T., 56 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë jashtë rruge. Si pasojë ka aksidentuar dy këmbësore shtetasit L. K., 23 vjeçe dhe D. D., 60 vjeç, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed