Menu

Bënte lëvizje të dyshimta, arrestohet me hashash Brenda spitalit Ushtarak 19-vjeçari

Një 19-vjeçar është arrestuar nga policia brenda Spitalit Ushtarak të Tiranës, pasi është kapur me kanabis në xhep.

Mësohet se në pranga ka rënë i riu M. Idrizi, i cili ka bërë sjellje të dyshimta brenda ambienteve të spitalit.

Kanë qenë qytetarët, të cilët kanë njoftuar policinë që qëndron e stacionuar në hyrje të spitalit.

Pas kontrollit fizik, 19-vjeçari i është gjetur dhe sekuestruar rreth 7 gram kanabis.

Dyshohet se i riu merrej me shitje të kanabisit në zonën e spitalit.

 

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed