Menu

Makina përplaset me pemën, ndahet në dysh. Plagoset drejtuesja dhe kalimtarja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një makinë i ka rënë një pemë dhe kjo e fundit është rrëzuar duke e zënë poshtë mjetin.

Aksidenti mësohet se ndodhi në një stacion autobusi, ku vajza ishte duke kaluar. Ka marrë dëmtime të rënda dhe është dërguar në spital. Aksidenti në zonën e Porcelanit.

Vajza ka dëmtuar gjymtyrët e poshtme.

Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin duke dalë në trotuar për pasojë ka plagosur një këmbësore.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed