Menu

Ngjarje e rëndë në Tiranë. 18-vjeçarja nuk ndihet mirë, ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 18-vjeçare ka ndërruar jetë.

Sipas policisë ajo nuk është ndjerë mirë dhe ambulanca e ka transportuar në spital, për ndihmë mjekësore, shtetasen S. B., 18 vjeçe.

Me mbërritjen në spital, pavarësisht ndihmës së dhënë nga mjekët, shtetasja ajo ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.06.2021, rreth orës 22:10, në Mullet, ambulanca ka transportuar në spital, për ndihmë mjekësore, shtetasen S. B., 18 vjeçe, e cila nuk është ndjerë mirë. Me mbërritjen në spital, pavarësisht ndihmës së dhënë nga mjekët, shtetasja S. B. ka ndërruar jetë.

Nga hetimet paraprake ka rezultuar se  S. B., vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed