Denoncimi/keku Luppo me kokrra paralizuese, sa rrezikon konsumatorët?

Një denoncim ka ardhur në Qendrën Alert dhe emisionin Alert, për kekun Luppo. Një qytetare nga Tirana, denoncon kekun Luppo që ia kanë dërguar nga Italia. Qytetarja shprehet se pasi ka hapur kekun, ka parë brenda tij disa kokrra, që sipas denoncueses janë kokrra paralizuese.Nuk është konfirmuar ende nëse keku i një lloji të tillë gjendet në Shqipëri, por nga një kontroll në google del që një produkt i tillë ndodhet në tregjet tona.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu