Menu

Denoncimi/Klienti mashtrohet nga faqja online: Bleva 3 ora që nuk punonin!

Një qytetar ka denoncuar në Qendrën Alert një faqe që shet produkte online dhe “garanton” klientin se produktet vijnë 100% si në foto dhe video, në të kundërt mos ta pranojnë porosinë. Në bisedat e bëra publike, klienti shkruan që ka blerë 3 ora, që nuk janë funksionale dhe që faqja fillimisht ka refuzuar t’i kthejë përgjigje dhe më pas e ka mashtruar, duke i premtuar se do t’i jepte ora të tjera në këmbim.

Qendra Alert/Alertal

 

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed