Menu

FOTO/ Turistët shijojnë kryeqytetin, Veliaj: “Mirë se erdhët në Tiranë!”

Tirana është hapur dhe gëlon çdo ditë nga aktivitete të ndryshme. Turistët e parë kanë ardhur sapo masat anti-covid u lehtësuan dhe po shijojnë qytetin plot diell, kulinarinë shqiptare dhe jo vetëm

Postimi i Velaijt me foto në rrjetet sociale:

“Mirë se erdhët në Tiranë!  – në qytetin plot diell , ushqime të shijshme  dhe vende magjike për të vizituar ! #tiranaisopen #TiranaEuropeanYouthCapital2022”.

alert.al/

 

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed