Menu

Aksident në autostradën Fier-Vlorë, mjeti i përmbysur, dyshime për viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Fier-Vlorë. Report Tv raporton se dyshohet për viktima nga përplasja e dy makinave. Siç shihet edhe nga pamjet makinat ka dalë nga rruga dhe është shkatërruar pothuajse plotësisht. Një vajzë e mitur është nxjerrë nga makina e shtypur plotësisht e cila është marrë nga ambulanca dhe është në gjendje të rëndë për jetën. Ndërkohë një tjetër person ndodhet në makinë dhe po nxirret nga mjekët e urgjencës.(Lajmi në perditesim)

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed