Menu

I ikën postbllokut të policisë në Vlorë, më pas përmbyset me makinë, dy të plagosur nga aksidenti

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot pasdite në Vlorë. Një automjet i cili po ndiqej nga Policia është përplasur dhe përmbysur në Vlorë.

Policia ishte duke ndjekur një makinë në rrethana ende të paqarta, ndërsa kjo e fundit po bënte manorva të rrezikshme. Makina fillimisht u ka shpëtuar policëve, por më pas u përplas me një mjet tjetër dhe ngeli ‘kokë poshtë’.

Si pasojë është përplasur me një makinë tjetër dhe është përmbysur. Nga përplasja e fortë kanë mbetur të plagosur dy persona, një prej tyre rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”, ndërsa mësohet se shoferi i makinës nuk i ka ndaluar postbllokut të policisë.

.(ne perditesim)

 

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed