Menu

Polici i Komisariatit nr.2 me kokainë me vete, kishte një person “të inkriminuar” në makinë

Një efektiv policie është vënë në pranga së bashku me 2 shokët e tij, ndërsa me vete kishin kokainë. Në pranga ka përfunduar polici Elefterio Sullaj, ndërsa dy të tjerët janë identifikuar si Mikel Zhegu dhe Eris Tafa. Ky i fundit ishte në arrest shtëpie.

“U bë e mundur më datë 01.07. 2021 në orët e para të mëngjesit kapja në flagrancë në kryqëzimin e Rrugës së Kosovarëve e automjetit me targa AA 211 PX në drejtimin  e së cilës ishte punonjës i policisë Elefterios Sullajm efektiv në Komisiariatin e Policisë nr 2 Tiranë dhe pasagjer shtetasit Mikel Zhegu dhe Eris Tafa, ku ky i fundit është me masë sigurimi personal “arrest shtëpie”.

 

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed