Menu

Rama “tradhëton” Vlorën, zgjedh të jetë deputet i Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të marrë mandatin e deputetit në Durrës.

Kjo është bërë e ditur nga kërkesa që disponon Alert.al ku Rama ja ka drejtuar Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve.

Kryetarët e partive kishin mundësi që të zgjidhnin disa zona për të garuar dhe në rast se fitonin tek të gjitha mund të zgjidhnin vetëm një.

Edi Rama ka lënë Vlorën ku ka qenë deputet për disa mandate dhe tashmë ka zgjedhur Durrësin.

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed