Menu

Publikohet trajleri i filmit më të fundit, Blerim Destani aktron krah dy yjeve botërore, Morgan Freeman dhe Robert De Niro

Aktori shqiptar Blerim Destani ka arritur suksesin e tij më të madh në kinematografi. Ai është bërë pjesë e produksonit Hollywood-ian, “The Comeback Trail”, ku luan krah aktorëve të mëdhenj si Robert DeNiro, Morgan Freeman dhe Tommy Lee Jones.

Aktori publikoi trajlerin e filmit në një postim në Facebook dhe u shpreh se ishte nder i madh për të që të aktronte krah këtyre “zotërinjve”, shkruan Panorama Online. “Shikoni trajlerin e filmit tim të fundit “The Comeback Trail”. Në film luajnë Robert DeNiro, Morgan Freeman dhe Tommy Lee Jones. Është nder për mua të aktorja krah këtyre xhentëlmenëve,”- shkroi Blerim Destani.

Me poshte, trajleri i filmit i publikuar nga aktori Destani ne instargamin e tij.

https://www.instagram.com/p/CE4V4YJKKj9/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed