Menu

Një personazh i mirënjohur rikthehet në serialin televiziv ‘Beautiful’

Seriali i mirënjohur Beautiful ose siç njihet ndryshe Bold & Beautiful, saga e të cilit vazhdon prej më shumë se tre dekadash, me shumë fansa dhe në Shqipëri, do të rikthejë një personazh shumë të famshëm.

Bëhet fjalë për personazhin Sheila Carter, e cila interpretohet nga aktorja Kimberlin Brown.

Seriali vazhdon që të transmetohet dhe të ndiqet nga shumë shikues në kanalin televiziv amerikan CBS.

Akoma nuk dihet se çfarë do të kombinojë Sheila këtë herë, por të gjithë kujtojmë rivalitetin e saj me Stefani, Brooke dhe Amber.

alert.al

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed