Menu

Super e bukur! Ja kush është e dashura e ish konkurentit të Përputhen

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Rinian Leka, ka publikuar foton e parë krah të dashurës së re.
Ai kishte paralajmëruar më parë se do ta bënte publike vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, e cila u bë edhe shkak që Leka të dilte nga programi i dashurisë.

Në foto, Riniani shihet krah zeshkanes seksi, e cila është e veshur me një fustan të ngushtë të zi, që i tregon linjat trupore.

Buzëqeshja e saj”, shkroi ish-konkurrenti krahas imazhit të bukur.

Riniani etiketoi vajzën, duke zbuluar kështu se quhet Anisa Berliku dhe se është avokate

Për më tepër, ajo është edhe nënë e një vajze, e cila quhet Chloe.

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed