Menu

Shpërthen gazetari: Të gjithë ju që mbani 10 mijë lekëshin tek leja e qarkullimit, nxituat të hidhnit grurin e parë ndaj 22-vjeçarit

Nga Klevin Muka

Te gjithe nxituan te hidhnin gurin e pare ndaj 22 vjeçarit qe shuajti nje familje te pafajshme sot ne Vlore, mes tyre dhe dy engjej te vegjel.

I madh e i vogel, qe gjithnje mban nje 10-she te leja qarkullimit per çdo polic qe mund t’i ndaloje ne shkelje, sot fshehu mekatet e tij me mllefin me te cilin mallkoi 22 vjeçarin.

Te gjithe ata qe s’ndalojne ne vizat e bardha, as kur shohim gra me femije, u distancuan nga nga rasti me justifikimin se makina e 22 vjeçarit ishte 50-fish me e shtrenjte se e tyrja, dhe me aq mllef sa shkelin gazin mallkuan dhe 22 vjeçarin.

Kembesore, qe adrenalinen e 22 vjeçarit e ndjejne sa here kapercejne autostraden ne kembe per te shmangur 10 shkallet e mbikalimit, sot vollen vrer, nen justifikimin se ata s’kane makine.

Mos u genjeni nga forca e zerit te atyre qe mallkojne 22 vjeçarin! Te gjithe ata qe sot hodhen nga nje gur ndaj tij kane faj, e vrasesi s’eshte as me shume e as me pak, veçse njeri prej tyre!

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed