Menu

Shpëtohen nga mbytja dy pushues në plazhin e Pishë Poros, njëri në gjendje të rëndë në spital

Dy pushues kanë rrezikuar mbytjen ditën e sotme në plazhin e Pishë Poros, në Fier.

Mësohet se shtetasit Arben Alizoti dhe Fiqo Rexhepi, të dy banorë të lagjes ‘1 Maji’, janë transportuar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Fierit.

Atyre iu është dhënë ndihma e parë në kohë, ndërsa bëhet me dije se njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë.

Related Posts