Menu

Konferenca ONE në YouTube

Autorët po prezantojnë punën/hulumtimin e tyre në video të shkurtra duke konkurruar në konkursin e Konferencës ONE në YouTube, që do të zhvillohet nga 1 deri më 28 shkurt. Shfletoni videot sipas listës tematike dhe votoni! Çmimi për fituesit është një udhëtim në Bruksel për të ofruar një fjalim të drejtpërdrejtë në konferencë në qershorin e ardhshëm.

Për të votuar, klikoni mbi titullin e videos suaj të preferuar dhe jepni një pëlqim në kanalin e EFSA-së në YouTube. Ju lutemi vini re se shikuesit duhet të jenë të identifikuar në llogarinë e tyre të Google për të qenë në gjendje të votojnë. (EFSA)

Qendra Alert/Alert.al

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed