Menu

Zgjerohet skandali/ Pas pagave publikohen targat

Pas publikimit të të dhënave personale, sot qarkullon në të njëjtin format në excel, një database me targat e mjeteve personale të mbi 6 mijë qytetarëve.

Pas hedhjes në publik të të dhënave si identiteti, numri i ID, numri i telefonit, paga dhe nipti i institucion që paguan, sot janë shpërndarë targat.

Qendra Alert/Alert.al

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed