Menu

Klubet u japin zemër futbollistëve të Anglisë, ja mesazhet që u dërgojnë

Anglia arriti deri në finale por nuk arriti dot të rrëmbente trofeun. Skuadrat ku luajnë lojtarët e kombëtares së Anglisë janë solidarizuar me futbollistët e tyre për ti dhënë zemër dhe për ti përcjellë mesazhin atyre që të vijojnë të mbajnë kokën lart

“Një goditje nuk përkufizon një futbollist, apo një person, Marcus. Mos e harro” shkruan në twitter Manchister United.

“Ne thamë se çfarëdo të ndodhte do ishim krenarë. Një lojë nuk e ndryshon atë” shkruan Manchister United për Harry Maguire, Luke Shaw. “Vazhdoni të mbani kokat lart”

 

j

alert.al/

 

 

 

 

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed