Menu

(VIDEO) Immobile shkakton të qeshura, ndërsa shtiret si i dëmtuar në fushë

Sfida e mbrëmjes së djeshme mes Blegjikës dhe Italisë ka sjellë edhe një situatë komike.
Në minutën e 31-të të ndeshjes Ciro Immobile pretendoi për një faull në zone, duke u shtirur për një dëmtim serioz, por në vijimet e aksionit të shokëve të tij të skuadrës, Barela realizoi gol. Immobile ngrihet në këmbë menjëherë, sikur nuk kishte ndodhur asgjë, sapo pa që u shënua gol. Kjo situatë shkakoi të qeshura në “BBC”, ku në koment ishin legjenda të futbollit anglez si Lineker dhe Alen Shirer. alert.al/

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed