Menu

Tragjedi në Shkodër/ Vëllai mbyt motrën

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku burime bëjnë me dije se një person ka humbur jetën.

Sipas informacioneve vëllai ka mbytur motrën teksa për momentin nuk dihet asnjë detaj tjetër.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rastin.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës Ndoc Mazi në lagjen 3 heronjtë.

Related Posts