Menu

Kuvendi voton për shkarkimin, Presidenti “festë” me Ansamblin e Dibrës

Presidentit të Republikës, Ilir Meta vijon pa shqetësime axhendën e tij, edhe pse Kuvendi është mbledhur në këto momente për ta shkarkuar. Meta do të ketë momente festive sot në institucionin që drejton teksa pritet të jetë mikpritës i Ansamblit Folklorik të Dibrës “Hazis Ndreu” ku do të zhvillohet një aktivitet kulturor.

“Gjatë këtij aktiviteti, Presidenti Meta do të nderojë me Tituj edhe disa nga personalitetet e shquara të këtij Ansambli, si dhe do të mbajë një fjalë rasti”, bëhet me dije nga Presidenca.

alert.al/

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed