Menu

Vrau 25-vjeçarin në Shkodër, mbërrin në gjykatë Mark Kodra

47-vjeçari Mark Kodra, autori i vrasjes së 25-vjeçarit Emiljan Ndou, del sot para Gjykatës së shkallës së parë Shkodër.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur të premten në Bleran të fshatit Bardhaj në Shkodër. Shkak dyshohet të jenë bërë konfliktet e njëpasnjëshme mes autorit dhe viktimës, të cilët ishin fqinj me njëri-tjetrin.

Ndërkohë para grupit hetimor, pasi u arrestua autori pranoi krimin dhe është shprehur se nuk mund ta duronte më.

“Nuk e duroja dot më ma ka sjellë te hunda, prandaj e vrava,” ka thënë Kodra.

Postime të ngjashme

LINI NJË KOMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed