Menu

VIDEO/ Plas arma në mes të Tiranës, vritet një person, plagoset avokati

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur paraditen e të premtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë Gjykatës së Tiranës.

Për pasojë, një person ka humbur jetën, i cili dyshohet të jetë qëlluar nga i kunati si dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Mësohet  se në drejtim të vendit në lokal ku ishte ulur viktima është qëlluar 4-5 herë me armë Ndërkohë, vendi i ngjarjes është rrethuar nga forca të shumta policie.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende.

Related Posts