Menu

(Video) Vajza në Korçë i jep gaz mjetit dhe përfundon në trotuar, plagos këmbësorin

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkurë tek këmbimi valutor në Korçë.

Një vajzë e cila drejtonte mjetin ‘Tip Benz’ teksa ishte duke parkuar i ka dhënë gaz automjetit duke përfunduar mbi trotuar. Si pasojë ka mbetur i lënduar një person i cili ishte duke kaluar në trotuar. Sipas burimeve i lënduari ka dëmtime të shumta në këmbë.

Related Posts