Menu

Aksident në Belsh, nuk raportohet për të lënduar

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në Belsh bëjnë me dije burime për Alert.al

Sipas burimeve bëhet me dije se nuk ka dëme në njerëz, por vetëm materiale.

Aksidenti sapo ka ndodhur dhe policia Akoma nuk është në vendngjarje.

Related Posts