Menu

RENEA, FNSH e policia aksion “blic” në Lungomare të Vlorës, shoqërohen disa persona

VLORË- RENEA, FNSH dhe Policia e Shtetit po organizon një aksion blic në Lungomare të Vlorës. Maska.al mëson se deri më tani janë shoqëruar disa persona duke përfshirën edhe Edison Begaj që u plagos pak ditë më parë.

Ende nuk është bërë e qartë arsyeja e këtij aksion. Kujtojmë se në Vlorë kohët e fundit kanë ndodhur disa ngjarje kriminale që ende nuk janë zbardhur.

 

Related Posts