Menu

Digjet natën një lokal në Vlorë, grupi hetimor është në vendngjarje

Një lokal në Vlorë është djegur sot në orët e para të mëngjesit, njoftoi policia.

Informacion paraprak i Policisë

Rreth orës 03:10, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një lokal, në pronësi të shtetasit K. Sh., ku ka vetëm dëme të vogla materiale.

Grupi Hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

alert.al/

Related Posts