Menu

Filantropi dhe biznesmeni Lazim Destani feston pranë Kullës më të lartë në botë, të veshur Kuq e Zi

Kulla më e lartë në botë, “Burj Khalifa” që gjendet në Dubai u ‘vesh’ pasditen e së hënës me ngjyrat e flamurit Kuq e Zi.

“BurjKhalifa” ndez dritat me flamurin shqiptar në nder për festimin e ditës kombëtare .

Si ceremoni në datat historike, në festat kombëtare nuk mungon asnjëherë biznesmeni dhe filantropi i njohur z. Lazim Destani.

Në këtë pamje madhështore, Destani ka dalë në një foto bashkë me ambasadorin e Republikes së Shqiperisë në Emiratet e Bashkuara Arabe, z. Ermal Dredha. Biznesmeni Destani shkruan krah fotos, në nderim të Ditës së Flamurit tonë Kombëtar, çaste të këndshme me ambasadorin z. Ermal Dredha.

Qendra Alert/Alert.al

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed