Menu

Aksident në Durrës, përplasen 5 makina në Currila, plagoset një vajzë e re

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Ngjarja ndodhi rreth orës 05:40 të mëngjesin pranë Currilave.

Pesë automjete janë përplasur, duke pësuar dëme të konsiderueshme materiale, teksa një vajzë e re sipas dëshmitarëve ka mbetur e plagosur. Ajo është transportuar me ambulancë në spital. Policia ka kryer veprimet hetimore në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

alert.al/

Related Posts

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed