Menu

Gara për kreun e PD/ Përcaktohet fleta e votimit, ja si renditen kandidatët

Komisioni Zgjedhor në Partinë Demokratike u mblodh pasditen e së enjtes dhe hodhi një short për renditjen e kandidatëve për kryetar në fletën e votimit për zgjedhjet e 13 qershorit.

Në praninë edhe të përfaqësuesve të kandidateve, që u bënë pjesë e shortit, renditja në fletën e votimit do të jetë:

  1. Fatbardh Kadilli
  2. Edith Harxhi
  3. Agron Shehaj
  4. Lulzim Basha

Të katër kandidatët vazhdojnë fushatën në degët e vendit ndërsa nuk pritet që mes tyre të ketë ballafaqim.

Related Posts